براي موفقيت در تجارتنتورک مارکتینگ، جلسه هر فرد با خودش ، موثرترين جلسه اوست. تا روي کار خودش تمرکز کند و بپرسد: <<الان در کجاي اين کار قرار دارم؟>>

هشت دليل براي شکست افراد در اين حرفه وجود دارد :
۱- جدي نگرفتن کار:
فکر ميکنند که اين يک کار موقت است يا کار کسانيست که شغل ديگري ندارند که انجام بدهند . اما بايد توجه داشته باشيم که چيزي به نام تجارت موقت نداريم ! بلکه تاجر موقت داريم ! اغلب کار را جدي نميگيرند چون همه فکر ميکنند که براي راه اندازي يک تجارت موفق نياز به سرمايه بالايي دارد . خيليها ميگويند امتحان مي کنم اگر خوب از آب درآمد آن را جدي خواهم گرفت . داشتن چنين چهارچوب ذهني مثل اين است که يک تاجر بگويد که من در يک نانوايي سرمايه گذاري مي کنم اگر خوب بود سپس آن را جدي ميگيرم . پس اول بايد جدي گرفت و بعد بايد پولدرآورد
بهترين کود براي يک مزرعه جاي پاي دهقان است . يعني بايد در آن مزرعه قدم بزند و کار کند و شخم بزند و آبياري نمايد .

براي موفقيت در تجارتنتورک مارکتینگ، جلسه هر فرد با خودش ، موثرترين جلسه اوست. تا روي کار خودش تمرکز کند و بپرسد: <<الان در کجاي اين کار قرار دارم؟>>

هشت دليل براي شکست افراد در اين حرفه وجود دارد :
۱- جدي نگرفتن کار: فکر ميکنند که اين يک کار موقت است يا کار کسانيست که شغل ديگري ندارند که انجام بدهند . اما بايد توجه داشته باشيم که چيزي به نام تجارت موقت نداريم ! بلکه تاجر موقت داريم ! اغلب کار را جدي نميگيرند چون همه فکر ميکنند که براي راه اندازي يک تجارت موفق نياز به سرمايه بالايي دارد . خيليها ميگويند امتحان مي کنم اگر خوب از آب درآمد آن را جدي خواهم گرفت . داشتن چنين چهارچوب ذهني مثل اين است که يک تاجر بگويد که من در يک نانوايي سرمايه گذاري مي کنم اگر خوب بود سپس آن را جدي ميگيرم . پس اول بايد جدي گرفت و بعد بايد پولدرآورد
بهترين کود براي يک مزرعه جاي پاي دهقان است . يعني بايد در آن مزرعه قدم بزند و کار کند و شخم بزند و آبياري نمايد .

۲- شک (Doubt):آفت اين تجارت است . اين کار ايمان ميخواهد .(مثل هر کار ديگري) در اين کار با وجوديکه هنوز خودتان چکي نگرفته ايد به خاطر اينکه طرح را ديده ايد ، حس کرده ايد ، شاهد موفقيت ديگران بوده ايد ، سپس ايمان آورده ايد .
به افراد تازه کار هشدار بدهيد که از منفي بافان و روياان دوري کنند . وارد مشاجره نشويد مگر آنکه شما صاحب نفوذ باشيد و :

واقعا از منفي بافان دوري نماييد


اين افراد در حقيقت با منفي بافي خود ميگويند: تو چطور به خودت جرئت ميدهي فکر کني که ميتواني برتري داشته باشي درحاليکه مثل ما هستي ؟


در عوض به افرادي نزديک شويد که عاشق اينکار هستند. بعد از يک مدت ، همه افرادي که به شما ميگفتند <<نــه!>> وقتي موفقيتهاي شما را ببينند ، به شما نگاه ميکنند و ميگويند که کار خوبي است .

(توضيح اينکه: دوري از منفي بافان خيلي جاهاي ديگر هم توصيه شده است. مثلا در تعليمات مذهبي به مردم کم اطلاع گفته ميشود که از کفار دوري کنيدو کتابهاي ضاله را نخوانيد اما از افراد عالم و صاحب نفوذ ميخواهند که برعکس بياييد و با کفار بحث کنيد . (پس بايددقت کرد که وارد مشاجره نشويد مگر آنکه شما صاحب نفوذ باشيد)

به جاي دلسرد شدن به موفقيت فکر کنيد. به باور فکر کنيد و بگوييد چرا فلاني ، موفقيت را درک نکرد . اگر شما را پس زدند به دليلش فکر کنيد .
شما معيار اصلي شبکه خودتان هستيد و چه بخواهيد و چه نخواهيد روي آن شبکه نفوذ داريد . پس هر چيز منفي را به سمت بالا و هر چيز مثبتي را به سمت پايين هدايت کنيدو خيلی مهم است((Negative UP amp; Positive Down

(اگر زيرمجموعه هايتان شما را منفی ببينند ، اين منفی و نااميد بودن شما به زيرمجوعه تان(همانند سازي) duplicate ميشود . آنها هم زير مجموعه هايشان را دو برابر نا اميد ميکنند)

۳- کساني که براي آموزش ديدن در اين تجارت وقت نميگذارند:براي موفق شدن در اين رشته بايد تمام جوانب آن را مطالعه نمود. هر چه بيشتر بدانيد ، مسلطتريد . تا آنجايي که ميتوانيد در مورد شرکت چيز ياد بگيريد. مثلا: چرا شروع به کار کرده؟ . چرادر هنگ کنگ؟ .مديرانش چه کساني هستند؟ . چطور توانست با ضرابخانه سلطنتي استراليا همکاري کند و ۳۰۰۰ شرکت در حال حاضر در دنيا از اين طريق فعاليت مي کنند .
هر چه بيشتر بدانيد اعتماد به نفستان بالا مي رود. پس خود را از منافع و امتياز آگاهيها محروم نکنيد .

۴- فکر ميکنند که اين کار ، راه سريعي براي پولدار شدن است:اگر يک سازمان بزرگ با چکهاي بزرگ ميخواهيد؛ بايد يکسري فداکاريهايي هم انجام بدهيد . مثلا از چند تفريح و مهماني و . چشمپوشي کنيد. بايد بهاي موفقيت در اين کار را حساب کرد .
در اين کار بايد ديگران را براي ليدر شدن پرورش داد و اين کار زمان ميبرد. پس اين حرفه پولدرار است (۱۰۰٪) اما نه به سرعت !

۵- خيليها هستند که تمرکز ندارند:تمام افراد موفق تمرکز دارند . قانون اول مبارزه میگوید که تمرکز همان قدرت است.Levi Strauss با دوخت شلوار جين به همه جا رسيد و فقط جين توليد کرد. البته به تازگي پيراهن هم دوخت اما بعد از حدود ۱۳۰ سال توليد جيـن! چيز زيادي بلد نيست درست کند اما جين را خوب بلد است !

۶- نميدانند که چطور ديگران را پرزنت کنند: اگر نتوانيد کارتان را معرفي کنيد ، کسي شما را جدي نميگيرد . اگر مشتري خودتان را بياوريد در جلسه بدون آنکه خودتان بتوانيد معرفي کنيد ، فکر مي کند که شما کار را جدي نگرفته ايد . البته قرار نيست که همان اول بتوانيد معرفي کنيد اما بعد از چند ماه بايد بتوانيد و اگر بتوانيد ، مشتري مي داند که شما کار را جدي گرفته ايد .
پس چگونگي معرفي کار را ياد بگيريد و آموزش بدهيد .

۷- آينده را نگاه نميکنند(فقدان آينده نگري): يعني فقط امروز را ميبينند . وضع مجموعه را در ۶ ماه آينده در نظر بگيريد . آينده شما در آينده بستگي به کارهايي دارد که در آينده انجام ميدهيد يا نه ؟
۵ سال ديگر بالاخره ميرسد چه امروز به فکرش باشيد و چه نباشيد . آينده به شما خيره شده است . شما ميخواهيد چه کار کنيد ؟

۸- کسي که شکست ميخورد بينش ندارد: به آدمهاي بدون بينش اميد نبنديد . بدون بينش انسان از بين ميرود . بينش انسان را به تکاپو وا ميدارد . بينش به انسان جسارت ميدهد . بينش کاري که هر روز انجام ميدهيد را متنوع ميکند . اگر مي خواهيد در کاري موفق بشويد اول مشحص کنيد که هدفتان چيست و چه چيزي را هدف گرفته ايد ؟

شبکه سازی سریع با تکنیک “فرم گزینش”

تغييرات اساسي در طول تاريخ بشر كه تحت عنوان “موج ” از آنها ياد مي‌شود را مي‌توان به 4 دوره يا موج تق

هیچ کس وارد تیم من نمیشه ! همه نسبت به نتورک منفی هستن

کار ,، ,جدي ,بايد ,يک ,کنيد ,را جدي ,در اين ,کار را ,اين کار ,کند و ,وارد مشاجره نشويد ,نانوايي سرمايه گذاري ,خيليها ميگويند امتحان ,دارد خيليها ميگويند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ghabshisheyi fanousrayanefc abgarmkade e-o mahyacomputers paeizezard4 kavirplusin behtarindabiran275 appi6243 daramadenterneti